21.10.2019 Štěňátka se už pomalu chystají na odchod k novým páníčkům, jenom jediný Casper zatím nové páníčky nemá. Je to škoda, protože je nádherný a rád se mazlí.Štěňátka dostávají už suché granule a jenom se po nich zapráší. Když je hezké počasí, tak jsou na zahradě ve výběhu. Foto zde.

7.10.2019 Štěňátkům je 1 měsíc a tak byla již podruhé odčervena. Rostou jako z vody a už jim nestačí jen mlíčko od mámy a dostávají mléčnou kaši, nebo rozmixované hovězí maso s rýží a mrkví. Příští týden už budou dostávat také namočené granule. Ještě máme volnou růžovou fenku a modrého pejska. Všechna štěňátka jsou krásně vybarvená což můžete vidět na aktuálních fotkách zde.

21.9.2019 Dnes je štěňátkům 14 dní. Začínají se stavět na nožičky, mají otevřená očíčka, černají jim čumáčky a prořezávají se zoubky. Dnes byla také poprvé odčervena a vůbec jim to nechutnalo. Bíba stále kojí, ale už ji to asi docela bolí. Musí to ještě alespoň týden vydržet a potom již začneme přikrmovat a tak se jí trochu uleví. Aktuální foto štěňátek zde.

14.9.2019 Štěňátkům je 1 týden. Maminka Bíba se o ně vzorně stará, porodní box opouští jen v nejnutnějším případě a tak štěňátka rostou jako z vody. Už se začínají stavět na nožičky ale zatím jim to  moc nejde. Foto jednotlivých štěňátek zde.

V sekci „Štěňata vrh C“ se můžete podívat jak rostou.

7.9.2019 Huráá narodily se nám 4 holčičky a 1 kluk. Všechna štěňátka jsou zdravá a standardně zbarvená. Přejeme jim hlavně hodné páníčky a krásný dlouhý život. 

Foto zde.